Cypr: Żurawski nie pomógł "Koniczynkom"


W rozegranym w sobotę meczu cypryjskiej ekstraklasy piłkarze Omonii Nikozja niespodziewanie przegrali na wyjeździe z Ethnikosem 1:2. W barwach "Koniczynek" z Nikozji 63 minuty zaliczył Maciej Żurawski.

Włochy: dobry występ Szewczyka


Szymon Szewczyk był czołowym zawodnikiem Air Avellino, ale jego ekipa uległa na własnym parkiecie mistrzowi Włoch MDP Siena 57:86 w meczu 8. kolejki włoskiej ligi koszykarzy. Zdobył 15 punktów, miał 6 zbiórek, 4 przechwyty i asystę. Drugi z Polaków w Air Filip Dylewicz uzyskał 4 punkty i 5 zbiórek.

Sfrustrowany skoczek złamał palec


Norweski skoczek narciarski Bjoern Einar Romoeren na igrzyskach w Vancouver wystartuje ze złamanym palcem u lewej ręki. Po nieudanym występie na turnieju w Willingen sfrustowany sportowiec uderzył pięścią w ścianę.

Wielka zemsta Mourinho?


To powinien być najciekawszy ze wszystkich ćwierćfinałów Ligi Mistrzów - o 20.45 Inter Mediolan prowadzony przez Jose Mourinho, podejmuje jego były lub - Chelsea. W drugim meczu CSKA Moskwa zmierzy się z hiszpańską Sewillą.

Prasa: ciężkie lanie, Adamek zakończył karierę Gołoty


Debiutujący w wadze ciężkiej Tomasz Adamek pokonał w piątej rundzie przez techniczny nokaut Andrzeja Gołotę w "Polskiej Walce Stulecia", która rozegrana została w hali Atlas Arena w Łodzi. Oto komentarze dzisiejszej prasy.

znalezionych: 22175, strona 4 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na

druk kalendarzy

najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także stale na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice oraz kalendarze książkowe. Jakikolwiek być może zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny dodatkowo furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice