Katania gospodarzem szermierczych MŚ w 2011 roku


Włoska Katania będzie gospodarzem mistrzostw świata w szermierce w 2011 roku - postanowiła w piątek Międzynarodowa Federacja Szermiercza. Sycylijskie miasto wygrało rywalizację z Budapesztem i chińskim Tiencinem.

Najlepszy strzelec mistrza Francji trafi na Wyspy?


Jak donosi brytyjska prasa, Arsenal Londyn i Liverpool latem prawdopodobnie stoczą bój o snajpera Olympique Marsylia, Mamadou Nianga. Reprezentant Senegalu rozgrywa bardzo dobry sezon i z 16 bramkami, wraz z Kevinem Gameiro z Lorient, jest obecnie liderem klasyfikacji strzelców Ligue 1.

Kimi wylądował na drzewie


Fiński kierowca Kimi Raikkonen podczas przerwy w występach w Formule 1 zabrał się poważnie za rajdy samochodowe. Popularny "Iceman" długo przygotowywał się do arktycznego rajdu rozgrywanego w Laponii... i już na drugim odcinku specjalnym wylądował na drzewie.

Piłkarska ekstraliga kobiet - przerwa w rozgrywkach


W ostatniej tegorocznej kolejce piłkarskiej ekstraligi kobiet broniąca tytułu Unia Racibórz pewnie pokonała w Warszawie ostatnią w tabeli Pragę 5:0.

Gala M-1 "Breakthrough" - zmiany w karcie walk


28 sierpnia 2009 w hali  Memorial Hall w Kansas City odbędzie się gala M-1 "Breakthrough". W karcie walk tej imprezy pojawiło się kilka zmian. Nie ma oczywiście żadnych zmian w głównej walce wieczoru, natomiast odpadł rywal Francuzowi Karlowi Amoussou, którym miał być Nick "The Goat" Thompson weteran UFC, Elite XC i Strikeforce.

znalezionych: 22175, strona 1 z 4435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, do wnętrza ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne fabrykant kalendarzy, zamówienia na kalendarze reklamowe przyjmujemy na co dzień, nasze kalendarze reklamowe sprzedajemy na terenie całej Europy, w środku ofercie kalendarzy mamy kalendarze trójdzielne i kalendarze książkowe. Wszystek prawdopodobnie zestawić zlecenie na kalandarze wewnątrz naszej firmie. Nasza biznes od czasu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na

druk kalendarzy

najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy nagły także stale na okres. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice oraz kalendarze książkowe. Jakikolwiek być może zestawić zlecenie na kalandarze do wnętrza naszej firmie. Nasza biznes od momentu wielu lat zajmuje się produkcją kalendarzy trójdzielnych. Nasze kalendarze drukujemy na najnowocześniejszych maszynach aż do produkcji kalendarzy reklamowych. Na rzecz stałych klientów, kupujących nasze kalendarze mamy specjalne zniżki. Nakład kalendarzy zapewniamy gwałtowny dodatkowo furt na epoka. Nasze kalendarze trójdzielne są najwyższej jakości. Możemy wyprodukować kalendarze spośród dowolnych nadrukiem wykonanym w środku dowolnej technice